Įkurtas Pikniko parkas

Projektas „Pikniko parkas“ – dalyvaujamojo biudžeto iniciatyva, kurią pasiūlė ir išrinko Tauragės rajono gyventojai, o įgyvendino Tauragės rajono savivaldybė. 2022 m. naujajame parke pasodinti medeliai, pastatyti, suolai ir stalai, įrengtos lauko kepsninės, o ateityje planuojama ir žaidimų aikštelė mažiesiems. Į parką patogu atvykti ne tik pėsčiomis, bet ir dviračiu – aplinkai draugišką transporto priemonę galima prirakinti prie parke įrengto dviračių stovo.
