Energetinio efektyvumo švietimo programa

2022 m. bendradarbiaujant su „Ignitis grupė“ Tauragėje startavo pirmoji Lietuvoje energetinio efektyvumo švietimo programa #EnergySmartSTART, skirta 7-11 klasių moksleiviams. Naująja švietimo programa buvo siekiama suteikti moksleiviams daugiau žinių apie energiją ir jos gamybą, globalias problemas ir kiekvieno žmogaus veiksmų įtaką gamtai, taip ugdant dar sąmoningesnę ir atsakingesnę jaunąją kartą. Daugiau informacijos galima rasti čia.